CENA DOPRAVY

99% zboží odesíláme za 24 až 48 hodin, od data vytvoření objednávky, ale samozřejmě můžou se přihodit různé nahodilé události, díky kterým se může dodávka opozdit.Takže doba dodání zboží u nás je nastavená na 1 až 5 pracovních dnů.

 

Způsoby doručení

Cena dopravy při platbě bankovním převodem

Cena dopravy při platbě dobírkou


DPD

0 Kč


199 Kč

Způsob platby:

Bankovním převodem (Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet  vedený u FIO banky. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce).

Dobírkou (Nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli nebo na poště).

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Zásilková společnost DPD :

Přepravní společnost DPD je balíkový přepravce doručující obvykle do 24hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží.

  • Oblast doručení: celá ČR. Neodesíláme na Slovensko
  • Dny doručení: pondělí - pátek
  • Doba doručení: obvykle do 24 hodin (po potvrzení o odeslání Vaší objednávky)
  • Časové rozmezí doručení: 8:00-17:00

V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí jedné hodiny.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky informaci ohledně následujícího termínu doručení.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Platba platební kartou:

Příjemce se může při převzetí zásilky rozhodnout, zda doběrečné zaplatí hotově nebo platební kartou.

Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

Převzetí a reklamace:

Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.